Umów się na spotkanie online

Praca w firmie Ślusarczyk Auto Serwis

OfertaTłumikiPromocje

PRACA W PROFESJONALNYM
SERWISIE SAMOCHODOWYM ŚLUSARCZYK

Jeśli jesteś gotowy/gotowa na nowe wyzwania, chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się
i nowoczesnej firmie - zgłoś się do nas!

Interesujesz się motoryzacją i praca to również Twoja pasja - być może jesteś osobą, której szukamy. Lubisz się uczyć i cieszysz się, że każdy dzień to nowe wyzwania?

Zapraszamy! Ważni są dla nas ludzie wartościowi, chcący na długi czas wiązać przyszłość z naszą firmą.

OFERTY PRACY

PRAKTYKI ZAWODOWE

MECHANIK SAMOCHODOWY

To nic innego jak pogłębienie zdobytej wiedzy i umiejętności zawodowych w rzeczywistych warunkach pracy.

Uczniom szkół ponadgimnazjalnych, głównie techników i szkół zawodowych, oferujemy możwliość odbycia praktyk zawodowych. Zakres wiadomości i umiejętności nabywanych przez uczniów podczas ich trwania oraz czas pracy określa program nauczania dla danego zawodu.
Praktyka zawodowa ma na celu pogłębianie wiedzy zdobytej w szkole, doskonalenie umiejętności praktycznych na konkretnym stanowisku pracy, a także wykształcenie umiejętności pracy zarówno samodzielnej jak i w zespole oraz
poczucia odpowiedzialności za jakość pracy.

Otrzymasz wsparcie w postaci mentora, który podzieli się z Tobą swoim bogatym doświadczeniem. Jeśli wykażesz się zaanagażowaniem oraz spełnisz nasze oczekiwania, możesz liczyć na stałą współpracę po zdanym egzaminie czeladnicznym z wynikiem pozytywnym.

W trakcie praktyk będziesz miał możliwość realizacji ciekawych zadań i zgłaszania własnych pomysłów, a także uczenia się od najlepszych specjalistów w danej dziedzinie. Zapewniamy przyjazną atmosferę, dostęp do najnowszych urządzeń, narzędzi oraz diagnoskopów.

Jesteś zainteresowany?

Zapraszamy do kontaktu

Anna Moszko tel. 609 638 027

oraz wyślij swoje CV na adres cv@slusarczyk-auto.pl w temacie wiadomości wpisz
"Praktyka mechanik samochodowy".

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji w firmie Ślusarczyk zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dziennik Ustaw Nr 133, poz. 883"

DORADCA SERWISOWY

OPIS STANOWISKA:

Jeśli posiadasz wiedzę techniczną, pasjonujesz się motoryzacją, jesteś ambitny, posiadasz chęci do pracy i szybko się uczysz to szukamy właśnie Ciebie!

Nauczymy Cię jak nawiązywać relacje z Klientami oraz poznawać ich potrzeby.

Dzięki nam możesz zdobyć, tak niezbędne w dzisiejszych czasach - doświadczenie zawodowe.

To szansa na początek rozwoju Twojej kariery zawodowej!

Do głównych obowiązków Doradcy serwisowego będzie należało:

  • kompleksowa obsługa klientów zgodnie z przyjętymi w serwisie procedurami
  • koordynowanie procesu napraw samochodów osobowych i dostawczych
  • rozliczanie i fakturowanie napraw
  • sporządzanie kosztorysów
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami

Wymagania:

  • wiedza techniczna i wykształcenie min. średnie, techniczne o kierunku mechanicznym
  • znajomość budowy samochodów, zagadnień technicznych, mile widziana znajomość technologii napraw pojazdów
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • pasia i zaangażowanie, chęci do samodoskonalenia
  • chęć rozwoju i podejmowania nowych wyzwań
  • odpowiedzialność i samodzielność
  • gotowość do uczestnictwa w szkoleniach
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • płatny okres próbny
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • system profesjonalnych szkoleń
  • motywacyjny system wynagradzania
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
  • możliwość rozwoju zawodowego

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać na adres: cv@slusarczyk-auto.pl. W temacie wiadomości proszę wpisać "Doradca serwisowy"

PRACOWNIK MYJNI RĘCZNEJ

Z MOŻLIWOŚCIĄ ROZWOJU

W KIERUNKU AUTODETAILINGU

Jeżeli czujesz, że motoryzacja to Twoja prawdziwa pasja, posiadasz chęci do pracy, potrafisz się zaangażować w to co robisz, jesteś cierpliwy i szybko się uczysz - to szukamy do naszego zespołu właśnie Ciebie!

Do głównych obowiiązków pracownika na tym stanowisku będzie należało:
  • mycie i pielęgnacja samochodów
  • pranie oraz czyszczenie wnętrz pojazdów /tapicerski materiałowe, skórzane/

Oczekiwania wobec Kandydata:

  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • ambitne podejście do pracy i zaangażowanie
  • dokładność, cierpliwość i skrupulatność w realizacji powierzonych zadań
  • gotowość do uczestnictwa w szkoleniach i chęć rozwoju

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w kierunku autodetailingu
  • motywacyjny system wynagradzania z gwarancją płacy zasadniczej

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać na adres: cv@slusarczyk-auto.pl. W temacie wiadomości proszę wpisać "Pracownik myjni"

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji w firmie Ślusarczyk zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dziennik Ustaw Nr 133, poz. 883".

Z MOŻLIWOŚCIĄ PRZYUCZENIA

Największy w rejonie niezależny serwis samochodowy (Partner autoryzowanego serwisu BMW, Centrum Hamulcowe ATE) w związku z rozwojem firmy, poszukuje osób na stanowisko samodzielnego mechanika samochodowego lub mechanika samochodowego z możliwością przyuczenia.

Do głównych obowiązków pracownika na tym stanowisku będzie należało:
  • diagnoza i naprawa pojazdów osobowych oraz dostawczych

Oczekiwania wobec kandydata:

  • wykształcenie kierunkowe
  • conajmniej odbyte praktyki zawodowe na stanowisku mechanika samochodowego
  • znajomość branży motoryzacyjnej

Oferujemy:

  • stałą opiekę mentora (dla pracowników do przyuczenia)
  • system profesjonalnych szkoleń technicznych
  • atrakcyjny pakiety świadczeń socjalnych

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać na adres: cv@slusarczyk-auto.pl. W temacie wiadomości proszę wpisać "Mechanik samochodowy" lub "Mechanik samochodowy do przyuczenia"

ASYSTENTKA BIURA

Do głównych zadań będzie należeć:

  • realizowanie prac wspomagających bieżące funkcjonowanie biura obsługi (wsparcie działu sprzedaży w codziennych obowiązkach)
  • obsługa recepcji serwisu - kontakt bezpośredni (obsługa Klientów) oraz telefoniczny (doraźne odbieranie telefonów)
  • sterowanie przepływem klientów w biurze
  • koordynacja obiegu dokumentów

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • prawdo jazdy kat. B
  • wysoka kultura osobista i miła aparycja
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • chęć rozwoju osobistego
  • mile widziana podstawowa znajomość zagadnień motoryzacyjnych oraz znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • praca od poniedziałku do piątku - 2 zmiany 7-15 / 10-18
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego - system profesjonalnych szkoleń
  • niezbędne narzędzia pracy

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać na adres: cv@slusarczyk-auto.pl. W temacie wiadomości proszę wpisać "Asystentka biura".

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU :)

design by GreenMouse