Umów się na spotkanie online

Aktualności

OfertaTłumikiPromocje

Oryginalne akcesoria BMW i

27.08.2014
Wielofunkcyjna, przyjazna środowisku i zaskakująco lekka – 11-elementowa kolekcja akcesoriów BMW i doskonale wplata się w filozofię marki – dbałość o najdrobniejsze detale.

Akcesoria opracowano z zachowaniem tych samych zasad, których przestrzega się przy produkcji BMW i3, z myślą o którym powstała: są w pełni przyjazne środowisku w całym łańcuchu produkcji, a ich inteligentny design pozwala na użytkowanie na wiele sposobów. U podstaw ich projektowania leżała idea zaproponowania inteligentnych produktów potwierdzających swą użyteczność każdego dnia, trwałych, lekkich i wszechstronnych. Ich konstruktorzy zastosowali materiały powstałe z recyklingu (m.in. butelek PET) oraz surowców odnawialnych. Zoptymalizowane metody transportu i dostaw pozwalają na zminimalizowanie emisji CO2 w całym łańcuchu dostaw, a i w procesie pakowania zastosowano się do maksymy „mniej znaczy więcej".

Podobnie jak to ma miejsce z konstrukcją modeli BMW i, tak i akcesoria z tej serii zaprojektowano jako ultralekkie, z wykorzystaniem jak najlżejszych materiałów. Również pod względem zastosowań projektanci poszli drogą, którą szli konstruktorzy BMW i: wszechstronność ma ogromne znaczenie. I tak np. osłona przestrzeni bagażowej może być szybko i łatwo przekształcona w wodoszczelny pojemnik transportowy, a inny element kolekcji może pełnić aż cztery różne funkcje – od osłony bagażu aż po koc piknikowy. Schemat kolorystyczny wykorzystany przy projektowaniu Oryginalnych Akcesoriów BMW i odpowiada wzorcowi BMW i: subtelne odcienie przechodzące od czerni aż po szarość i detale w kolorze Electric Blue.

Kolekcja, którą nagrodzono w konkursie iF product design 2014, została zaprojektowana we współpracy z należącym do BMW Group biurem projektowym DesignworksUSA.

Oryginalne Akcesoria BMW i są dostępne za pośrednictwem autoryzowanych partnerów BMW i oraz online na stronie www.bmw-i.de

Czysty design, wszechstronne zastosowanie:

Składany pojemnik BMW i.
Dwie duże kieszenie, dwie małe – a wszystko zaprojektowane tak, by mieściło się w każdym koszu na kółkach w hipermarkecie. Wyłożone trwałym materiałem wodoodpornym, pokryte materiałem identycznym z tapicerką aut i (niemal 100-procentowy odzyskany poliester).

Dostępne dla BMW i3 oraz BMW i8

Osłona przestrzeni bagażowej, którą można zmienić w transportowe pudło. Jeden produkt, dwie funkcje:
Wykładzina podłogi bagażnika może w kilka sekund zmienić się w wodoszczelny pojemnik transportowy. Pokryta przyczepnym materiałem strona transportowa nie pozwoli ładunkowi na ślizganie się po bagażniku. Druga strona pokryta jest materiałem identycznym z tapicerką aut i (niemal 100-procentowy recyklowany poliester).

Dostępne dla BMW i3

Wszechstronność nade wszystko:

Funkcjonalny pokrowiec bagażowy BMW i.
Rzeczywiście może pełnić aż cztery funkcje: osłony podłogi bagażnika, osłony złożonych tylnych siedzeń, ochrony tapicerki kanapy (np. podczas przewożenia na tylnych siedzeniach psa, a wówczas specjalnie zaprojektowane otwory pozwalają na normalne korzystanie z pasów bezpieczeństwa), a także koca piknikowego. Wykonany z odzyskanego w recyklingu polietylenu, pokryty dwiema różnymi warstwami: miękką, identyczną z materiałem tapicerki siedzeń, i wodoodporną, antypoślizgową.

Dostępne dla BMW i3

Coś dla oczu i dłoni:

Osłona kluczyka BMW i.
Podobnie jak pokrowiec na smartfon, osłona otacza kluczyk BMW i niczym skóra, bez upośledzania którejkolwiek z funkcji zdalnego sterowania. Miękki, miły w dotyku materiał opatrzony schematem kolorystycznym BMW i Electric Blue składa się w 40% z materiałów odzyskanych przez recykling. Cechą szczególną osłony są jego własności fluoroscencyjne, dzięki którym łatwo dostrzec kluczyk w ciemności.

Dostępne dla BMW i3 oraz BMW i8

Wykonana na miarę:

Torba pokładowa BMW i.
Certyfikowana jako przyjazna środowisku torba pokładowa idealnie wpasowuje się w przestrzeń bagażową modeli elektrycznych i hybrydowych BMW i. W zestawie zawiera rękawice robocze BMW, ma też miejsce i specjalne opończe na kable i przyłącza elektryczne. Wykonana jest z zachowaniem najwyższych rygorów ekologicznych procedur produkcyjnych oraz z materiałów powstałych z recyklowanych odpadów, przetworzonych przez poddostawcę z najwyższym certyfikatem pro-eco.

Dostępne dla BMW i3 oraz BMW i8

Chłodzi w lecie, chroni zimą:

Osłona klimatyczna BMW i.
Precyzyjnie dopasowany pokrowiec na górną część karoserii, bardzo łatwy do założenia, doskonale funkcjonalny: latem odbija wszystkie promienie słoneczne (także niewidoczne promieniowanie podczerwone, a więc termiczne, przez co auto „stoi w cieniu" i po uruchomieniu nie trzeba zużywać energii akumulatorów, by schłodzić kabinę. Przykładem inteligentnego projektowania jest zachowanie „szczeliny dla podglądaczy" – okienka w osłonie, przez które służby miejskie mogą zobaczyć bilet parkingowy. Pokrowiec wykonano z recyklowanego polietylenu z natryśniętą warstwą odbijającą światło i promieniowanie podczerwone, która daje także efekt „kocich oczu", a więc auto widać w ciemnościach przy choćby minimalnej ilości światła.

Dostępna dla BMW i3

Torba na kable do ładowania BMW i.
Funkcjonalna, lekka torba wykonana z recyklowanych materiałów pozwala na łatwe, szybkie i schludne spakowanie kabli – nawet jeśli są wilgotne od opadów, wilgoć nie przedostanie się z torby, która jest wodoszczelna.

Dostępne dla BMW i3 oraz BMW i8

Optymalna ochrona:

Całoroczna mata podłogowa BMW i.
Trójwarstwowa mata obejmująca miły dla oka i w dotyku dywanik, warstwę nieprzepuszczalną dla wody i odporną na zabrudzenie oraz idealnie dopasowaną do podłogi BMW i3 formę z lekko zaakcentowanymi krawędziami niedopuszczającymi do rozprzestrzeniania się błota i wilgoci. Zakrywa całą przestrzeń podłogi, od kierowcy do pasażera, dodatkowo podkreślając brak tunelu środkowego. Dostępna oddzielnie dla przedniej i tylnej części kabiny.

Dostępne dla BMW i3

Utrzyma wszystko w jednym miejscu:

Siatka transportowa BMW i.
Rozciągliwa siatka, która pozwala bezpiecznie zamocować wszystkie przedmioty przewożone w bagażniku. Z praktycznymi haczykami do mocowania.

Dostępne dla BMW i3

Cień w długich podróżach:

Osłona przeciwsłoneczna BMW i.
Doskonale dopasowana do kształtów BMW i3, może być w kilka sekund rozpięta na zamocowanym na stałe obramowaniu. Niepotrzebna, z łatwością składa się w nylonowej torbie. Wykonana w 100% z recyklowanego polietylenu, opracowanego przez niemieckiego wytwórcę specjalnie na zlecenie BMW i. Dostępne jako osłona tylnej szyby lub jako zestaw dwóch osłon na tylne boczne szyby.

Dostępne dla BMW i3

źródło: mototarget.pl

design by GreenMouse

Copyright © 2021 slusarczyk-auto.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.