Umów się na spotkanie online

Aktualności

OfertaTłumikiPromocje

BMW M235i Racing - idealna zabawka na tor

26.02.2014
Ostatnio niewielkie auta z mocnymi silnikami zyskują coraz większą popularność. To świetna alternatywa dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na supersamochód z najwyższej półki. Przykładem jest BMW M235i Racing.

Co prawda nie jest to mocne Ferrari czy Lamborghini, ale jeśli ktoś od czasu do czasu chce poszaleć na torze i sprawdzić swoje umiejętności w ekstremalnych warunkach, BMW M235i Racing powinien być ciekawą alternatywą. Oddział BMW Motorsport przygotował naprawdę świetne auto o imponujących parametrach.Nowość mierzy 4454 mm długości, 1862 mm szerokości, 1380 mm wysokości ma rozstaw osi na poziomie 2690 mm. Cechą szczególną są między innymi 18-calowe felgi, zaawansowane zawieszenie firmy H&R oraz amortyzatory KW. Zwieńczeniem całości są wysokiej jakości hamulce wyczynowe z czterotłoczkowymi zaciskami.
Pod maską modelu BMW M235i Racing znajdziemy sześciocylindrową rzędową jednostkę TwinTurbo Power o pojemności 3,0-litrów i mocy 333 KM z momentem obrotowym na poziomie 450 Nm. Oprócz tego zastosowano dyferencjał o ograniczonym poślizgu, wyczynowy układ wydechowy etc. We wnętrzu mamy fotele Recaro Pro Racer SPG, sześciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz zatwierdzoną przez FIA klatkę bezpieczeństwa.BMW M235i Racing startuje z cennikiem od poziomu 59 500 euro.

źródło: autocentrum.pl

design by GreenMouse

Copyright © 2021 slusarczyk-auto.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.