Umów się na spotkanie online

Aktualności

OfertaTłumikiPromocje

Tuning BMW M5

28.02.2014
Jak niewiele trzeba, aby z rewelacyjnego auta zrobić jeszcze lepszy okaz. Co prawda działa to również w drugą stronę - wystarczy jeden błąd, aby coś zniszczyć - ale w przypadku BMW M5 zmodyfikowanego przez firmę Vorsteiner nie ma mowy o porażce.
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, firma Vorsteiner stworzyła kompletny pakiet modyfikacji dla modelu BMW M5 (F10) obejmujący między innymi felgi, zderzaki, nakładki na progi, wstawki stylistyczne i aerodynamiczne, etc. Wśród tych wszystkich elementów, kilka pozycji zasługuje na specjalną uwagę.
Mowa tu o przednim zderzaku, który bardzo wyraźnie zmienia "twarz" auta. Niski spojler, bardzo duży wlot powietrza oraz pokaźnych rozmiarów "nozdrza". Mimo dość agresywnych kształtów tunerowi udało się zachować umiar - granica śmieszności i wulgarności nie została przekroczona. Również w tylnej części mamy spore zmiany skupiające uwagę na potężnym dyfuzorze.

Na klapie pojawił się niewielki spojler, zaś układ wydechowy został wykonany w dwóch wersjach do wyboru - ze stali nierdzewnej lub z tytanu. Zwieńczeniem całości są piękne felgi w różnych rozmiarach od 20 do 22 cali o szerokości od 9 do 11 cali. We wnętrzu zmiany są bardzo dyskretne i ograniczają się do plakietek, dywaników i kilku dodatków.

źródło: autocentrum.pl

design by GreenMouse

Copyright © 2021 slusarczyk-auto.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.