Umów się na spotkanie online

Aktualności

OfertaTłumikiPromocje

Procedury

19.03.2020
Szanowni Klienci,
Uprzejmie informujemy, że pracujemy w standardowych godzinach, czyli od poniedziałku do piątku, od 07:00-18:00. Działamy do momentu ewentualnych decyzji o zawieszeniu działalności firm w naszej branży.

W związku ze stanem epidemiologicznym, a także z troski o zdrowie i bezpieczeństwo Wasze, Waszych bliskich i naszych Pracowników wprowadziliśmy kilka ważnych zasad obsługi Klienta.

➡️Nasi Pracownicy przestrzegają ustalonych wymogów higieny i ochrony zdrowia.
➡️Nasi Pracownicy będą weryfikowani pod względem stanu zdrowia (temperatura, kaszel, katar i inne niepokojące objawy)
➡️Ustalenia związane ze zleceniem są w większości ustalane telefonicznie lub e-mailowo, tak by czas obsługi Klienta w serwisie skrócić do minimum, a przyjmowanie zleceń będzie się odbywać z bezpiecznej odległości
➡️Kierownica, drążek zmiany biegów, dźwignia ręcznego będzie zabezpieczona folią
➡️Narzędzia pracy i stanowiska pracy, klamki, krzesła itp. są dezynfekowane każdorazowo po obsłudze Klienta.
➡️Wizyty są planowane w taki sposób, aby Klienci nie musieli oczekiwać w kolejce. Będziemy także wcześniej zachęcać Klientów do pozostawienia auta i powrotu dopiero po zakończonym zlecenie (co aktualnie jest praktykowane przez 95% naszych Klientów).
➡️Będzie możliwość wybrania sobie dowolnej godziny dostarczenia samochodu (w godzinach otwarcia serwisu), tak aby była ona dogodna dla Klienta, także w aspekcie ewentualnej logistyki serwisu.
➡️W przypadku, gdy Klient będzie musiał zostawić samochód na dłużej, zapewniamy Mu wiele możliwości bezpiecznego transportu do domu, wykluczając transport publiczny
➡️Przygotowaliśmy także atrakcyjną ofertę wynajmu samochodu lub lawety.

Prosimy także o zachowanie zasad bezpieczeństwa z Państwa strony:
➡️Jeśli zauważycie u Siebie niepokojące objawy (kaszel, temperatura, złe samopoczucie) prosimy o informację i anulowanie wizyty
➡️Prosimy w miarę możliwości o dokonywanie płatności za usługi kartą lub przelewem (przedpłata) zamiast gotówką.

Zdajemy sobie sprawę, że aktualnie samochód to najbezpieczniejszy środek transportu, dlatego staramy się zrealizować jak najwięcej zleceń.
Zapraszamy do kontaktu z nami.
Życzymy zdrowia dla Państwa i bliskich.
Damy radę to przetrwać, a z autami pomożemy!

design by GreenMouse

Copyright © 2021 slusarczyk-auto.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.