Umów się na spotkanie online

Aktualności

OfertaTłumikiPromocje

Nowe detale w X1

20.12.2013

Na wiosnę 2014 kompaktowe BMW X1 wjedzie na rynek z nowymi, szlachetniejszymi wykończeniami w kabinie, nowymi akcentami na nadwoziu oraz innowacyjnymi elementami wyposażenia.

Oferta BMW ConnectedDrive zostanie uzupełniona o najnowsze, bazujące na internecie usługi, pozwalające połączyć nowoczesny styl bycia i życia oparty na ciągłej obecności w sieci z najnowocześniejszymi serwisami mobilnymi.

Szlachetnie wykończone i wyraziście uformowane wloty powietrza w przednim pasie nadają samochodowi jeszcze bardziej sportowy, mocny wygląd. Wśród elementów seryjnego wyposażenia znajdą się światła do jazdy dziennej. Nowością są ponadto alufelgi o średnicy 17 cali z serii designerskiej V. Paletę kolorów karoserii wzbogacił metalizowany lakier „Lśniący Brąz”.

Jeśli auto zamówimy z pakietem BMW xLine, BMW Sport Line lub BMW M Sport, wyjątkowość wystroju kabiny podkreśli również miękki w dotyku materiał pokrywający daszek zestawu zegarów z podwójnymi przeszyciami. Wyjątkowy charakter osiągnąć można też sięgając po opcjonalne listwy wykończeniowe w lśniącej czerni, koralowej czerwieni lub perłowym chromie. Listwa ochronna progu załadowczego ze szlachetnej stali to kolejny akcent premium dostępny w BMW X1.

Od wiosny 2014 r. BMW X1 oferować będzie rozbudowany zakres usług ConnectedDrive: w połączeniu z systemem nawigacji dostępna będzie wciąż rozrastająca się paleta usług mobilnych zintegrowanych z funkcjami samochodu poprzez oprogramowanie Apps – dzięki wbudowanej na stałe w aucie karty SIM lub za pośrednictwem smartfonu użytkownika. Apps będą w przyszłości kompatybilne nie tylko z iPhonem, ale i smartfonami z systemem operacyjnym Android. Wśród nowych, dostępnych w BMW X1 usług, znajdą się m.in. Rozrywka Online i wirtualny analizator ECO PRO.

Źródło: www.motonews.pl

Zdjęcia: BMW

design by GreenMouse

Copyright © 2021 slusarczyk-auto.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.