Umów się na spotkanie online

Aktualności

OfertaTłumikiPromocje

Pierwsze 500 Fordów Mustangów dla Europy sprzedane w 30 sekund!

05.06.2014
Podczas finału Ligi Mistrzów UEFA ponad 9 300 osób zarejestrowało się online, aby zarezerwować jednego z pierwszych 500 egzemplarzy nowego Forda Mustanga przeznaczonych do sprzedaży w Europie.

Ford przyjął pierwszych 500 rezerwacji na nowego Forda Mustanga już po 30 sekundach od rozpoczęcia meczu, w którym Real Madryt CF pokonał po dogrywce Atlético de Madrid 4:1. Nowy Ford Mustang będzie po raz pierwszy oficjalnie dostępny w sprzedaży w Europie. Samochód pojawi się w salonach Forda w przyszłym roku.

„Wiedzieliśmy, że nasi klienci z niecierpliwością czekają na debiut nowego Forda Mustanga w Europie, jednak to, czego doświadczyliśmy podczas finałowego meczu przerosło nasze oczekiwania", powiedział Roelant de Waard, wiceprezes ds. marketingu, sprzedaży i serwisu, Ford of Europe. „Mogę więc przyznać, że to był doskonały sposób na zapoczątkowanie nowej, europejskiej ery Mustanga".

500 egzemplarzy nowego Forda Mustanga zostało rozlokowanych w 20 krajach. W ciągu następnych kilku tygodni przedstawiciele Forda skontaktują się z klientami, którzy najszybciej dokonali rezerwacji i przekażą im dobre wieści. Każdy z tych klientów zostanie następnie zaproszony do autoryzowanego salonu sprzedaży, aby uzupełnić szczegóły zamówienia.

W ofercie znalazły się zarówno wersje fastback, jak i kabriolet wyposażone w specjalny pakiet, przy czym fastback był dostępny w kolorze Race Red, a kabriolet w odcieniu Magnetic Silver. Do wyboru były dwie jednostki napędowe: nowy silnik EcoBoost o pojemności 2,3 litra, mocy ponad 309 KM i maksymalnym momencie obrotowym 407 Nm oraz silnik V8 o pojemności 5 litrów, generujący ponad 426 KM i 529 Nm momentu obrotowego.

W wyposażeniu znalazły się takie elementy, jak opracowany przez Forda system łączności i nawigacji SYNC 2, podgrzewane i wentylowane fotele, system Park Assist, czarna tapicerka skórzana, chromowane detale oraz 19-calowe obręcze aluminiowe.

Jako oficjalny dostawca samochodów dla Ligi Mistrzów UEFA w sezonie 2013/2013, Ford przekazał do oficjalnego użytku ponad 900 pojazdów. Podczas tegorocznego finału ponad 200 Fordów służyło do przewozu VIP-ów i arbitrów, natomiast jeden z Fordów Mustangów przetransportował trofeum dla zwycięzcy z Festiwalu Ligi Mistrzów na stadion piłkarski Estádio do Sport Lisboa e Benfica w Lizbonie.

źródło: v10.pl

design by GreenMouse

Copyright © 2021 slusarczyk-auto.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.