screenshot.142.jpg

Opinie

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random
 • Dawid Kozinski

  Dawid Kozinski

  Poziom usług jak i obsługi niesamowity. Naprawa została wykonana szybko i dokładnie, po czym przedstawiono mi na zdjęciach (!) krok po kroku jej przebieg. Nie spotkałem się wcześniej z takim procesem w warsztacie ale na pewno tam wrócę, chociaż mieszkam prawie 100km stąd. Polecam każdemu!
 • Robert M710

  Robert M710

  Ślusarczyk-Auto to w pełni profesjonalny warsztat samochodowy. Wymieniałem układ wydechowy oraz tarcze, klocki, 2 zaciski, część przewodów hamulcowych i 2 reflektory. Usługa zrealizowana bardzo dobrze i szybko. Spodobało mi się rzeczowe rozpoznanie problemów przez mechaników oraz wymiana informacji e-mailowej jak i telefonicznej z konsultantem - ustalanie bieżących problemów, ich weryfikacja i niezbędna naprawa. Otrzymałem informacje w formie zdjęć zużytych elementów oraz wyceny części zamiennych oraz robocizny - bardzo przydatna rzecz. Po wymianie części mogłem również sam ocenić ich stan ponieważ pozostawiono je do mojego przyjścia. Jestem w pełni zadowolony z wykonanej usługi i na pewno polecę ten warsztat znajomym. Dziękuję również Panom mechanikom za rzetelnie wykonaną pracę (bez nich żaden dobry warsztat by nie istniał) oraz miłej i profesjonalnej obsłudze Klienta.
 • Konrad Goral

  Konrad Goral

  Mimo, że wizyta nie była wcześniej umawiana bo awaria przydażyła się w trasie, serwis załatwił sprawę praktycznie od ręki. Pełen profesjonalizm, wysoka kultura, szybka naprawa i do tego w poczekalni kawa. Gratuluję, tak trzymać i dziękuję za pomoc z układem wydechowym. Pozdrawiam  
 • Maciej Basierak

  Maciej Basierak

  Profesjonalna obsługa klienta trafna i szybka naprawa polecam
 • Krzysiek Tyrka

  Krzysiek Tyrka

  Profesjonalny warsztat samochodowy, bardzo miła obsługa i co najważniejsze firma posiada fachowców !!!!!! jako jedyna firma w Tarnowie ustawiła prawidłowo zbierzność w moim aucie. Jakość usługi którą świadczą jest na poziomie wyższym niż ASO. Profesjonalne podejście do klienta powoduje że klienci wracają a ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że będę Was każdemu polecał z czystym sumieniem za profesjonalne podejście, ogromną wiedzę. Gorąco polecam każdemu kto chce mieć auto zrobione bardzo dobrze i rzetelnie !!!!  
 • Sebastian Loboda

  Sebastian Loboda

  Profesjonalizm Serwisu widać juz od samego wejścia. Bardzo fachowa porada podczas rozmowy telefonicznej co przekonało mnie aby właśnie tam zrobić swoje BMW (pomimo odległości z Łodzi 350 km) Zakres wiedzy na temat automatycznych skrzyń biegów BMW oraz dynamicznej wymiany oleju Serwisu Pana Ślusarczyka jest o wiele większa niż Autoryzowany Dealer Bmw i oceniam ją na 10/10. Cena może nie jest najniższa ale oddając auto tutaj człowiek ma spokojną głowe że usługa jest wykonana na najwyżym poziomie i oryginalnych częsciach. Naprawdę Polecam.
 • Jarosław Wrona

  Jarosław Wrona

  Wszystko wykonane bardzo fachowo, i oczywiście cena korzystniejsza niż w serwisie.
 • Tomasz Mazurkiewicz

  Tomasz Mazurkiewicz

   Pełna profeska, polecam
 • Kazimierz Kadłuczka

  Kazimierz Kadłuczka

  Usługa profesjonalna i szybka Pozdrawiam
Slider
F.H.U. "Ślusarczyk" J. Ślusarczyk

ul. Do Huty 31, 33-100 Tarnów

NIP: 873-121-51-91
Regon: 850362305

Email:
Newsletter
Slider

Zostaw numer - Oddzwonimy

Dziękujemy za kontakt. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

 • W dniu 03 marca 2015 roku, kapituła Akcji Dobry Pracodawca, pod patronatem Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, Marszałka Województwa Małopolskiego, Wojewody Małopolskiego oraz małopolskiej loży Business Centre Club - uhonorowała naszą firmę tytułem Dobry Pracodawca 2014!